sobota, 1 lutego 2014

Sesja nudą stoi, czyli inspiracje z Internetów

sesja

Już finiszuję, mam nadzieję, że jeśli jesteście studentami to przynajmniej znajdujecie się właśnie na końcowym odcinku najbardziej produktywnego okresu w całym semestrze, zaliczycie mniej poprawek, niż mieliście przedmiotów i niebawem przestaniecie biegać po mieszkaniu ze szczotką, szufelką lub płynem do mycia szyb. Jeśli zaś macie studia za sobą, albo dopiero planujecie swoją przyszłość… zazdroszczę.
Zakładam jednak, że:
Wasze mieszkania są w takim stanie, że gdyby weszła tam Małgosi Rozenek z białą rękawiczką, to popłakałaby się z radości.
Wasza wyobraźnia po egzaminach z najbardziej beznadziejnych przedmiotów świata rozrosła się do astronomicznych wielkości.
Nareszcie nauczyliście się gotować jakąś potrawę, której nie wystarczy zalać wodą i odstawić na pięć minut.
Obejrzeliście wszystkie filmiki z kotami, pandami, chomikami lub innymi zwierzętami…właściwie czujecie, że widzieliście już cały Internet, dlatego szukacie inspiracji. Niestety mogę jedynie pomóc wam w zaliczeniu ostatniego punktu magicznej listy ‘do zrobienia w sesji’, do dzieła więc.

patrzysz
David-Foster-wallpaper-ipadTHE FOX IS BLACK

Na pewno znudziła Ci się już stara tapeta (ta na pulpicie, nie na ścianie, albo twarzy). Tak, twoje zdjęcie w lustrze stanowiące tło dla tysięcy porozrzucanych folderów wygląda co najmniej żałośnie. Zrób więc coś ze swoim życiem, posprzątaj ten syf i zmień tło na jedną z cudnych grafik stworzonych przez znakomitych artystów z całego świata.


Są na Facebooku strony-perełki, wchodzisz i wiesz, że stracisz pół życia przeglądając treści wszelakiej maści. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie znasz którejś z nich, to wiesz co robić…

944729_556154884422908_1271400691_n


TKLIWI NIHILIŚCI OPANOWUJĄCY POZYCJĘ DYSTANSUInspiracje fotograficzne począwszy od najbardziej popularnych kadrów w historii na tych filmowych i zupełnie nieznanych, ale równie uroczych.1511594_540904939340054_104106746_n

Kopalnia inspiracji związanych z reklamą, dizajnem i innymi kreatywnymi projektami.slyszysz
Kończy Ci się mleko? Schodzisz do osiedlowego sklepu i kupujesz. Kończy Ci się kawa? Robisz kolejną. Kończy Ci się książka, którą czytasz? Świetnie, w kolejce już czeka następna. Kończą Ci się pieniądze, a do końca miesiąca jeszcze… 30 dni? Super, bierzesz kredyt. Kończą Ci się piosenki na playliście? Najgorzej! Jedyny rozwiązaniem w tej sytuacji jest znalezienie nowych, jednak często najbardziej popularne metody zawodzą. Wtedy z pomocą przychodzę ja, bo wiem, że muzyka kończy się zawsze podczas sesji…
 • 22 TRACKS 
  Cztery europejskie stolice, 22 Dj’ów zbierających najlepsze kawałki w kilkanaście list odtwarzania podzielonych ze względu na gatunki muzyczne.
 • SALACIOUS SOUND
  Inspiracje w klimatach nieco bardziej elektronicznych. Samo dobro!
 • STEREOMOOD
  Strona stara jak świat, ale jakbym mogła ją pominąć?
 • MUSICROAMER
  No to miłego szukania nowych zespołów podobnych do waszych ulubieńców.

myslisz

No dobra, a teraz się przyznawać, gdzie spędzaliście sesję? Bo na pewno nie nad książkami…
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Można niekoniecznie grzecznie...